Pozytyw Studio

Cześć!

Mam na imię Łukasz i od 15 lat zawodowo zajmuję się fotografią, a od 3 lat także tworzeniem filmów. W ramach mojej pracy realizuję fotografie portretowe, rodzinne, mieszkaniowe oraz sesje ślubne, modowe i produktowe, a także relacje z różnego typu eventów oraz wydarzeń biznesowych.

Posiadam doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami. W studiu, które prowadzę od ponad 10 lat, zrealizowałem zdjęcia m.in. dla takich firm jak WKruk, Badura, Conhpol, Ravel, Oknoplast, Ferro, Brugi, Rontil czy Bioderma. Z wielką pasją tworzę także projekty artystyczne, które realizuje z gronem zaprzyjaźnionych wizażystek, grafików, stylistów, modelek oraz modeli.

Moje prace z zakresu fotografii modowej i produktowej  możesz zobaczyć także  na lobzowskastudio.pl, a moje zdjęcia ślubne znajdują się na lukaszlic.com.

Jeśli zainteresowały Cię realizacje mojego studia oraz jego oferta napisz maila fotograf@pozytywstudio.com zadzwoń 888667520 lub spotkaj się ze mną w Krakowie przy ulicy Łobzowskiej 5/8.